Zapytaj o produkt Asystent doboru zrządzenia

Odkurzacz Nilfisk GU700A

Zapytaj o cenę Wyślij link

Model GU 700A jest najlepszym odkurzaczem pionowym do codziennego czyszczenia wykładzin. GU 700A to wytrzymała maszyna do odkurzania dużych powierzchni wykładzin. Niewielka waga sprawia, że obsługa jest łatwa i przyjemna. Osobny silnik napędza szczotkę, a osobny ssanie, co zapewnia wysoką skuteczność i trwałość, a jednocześnie umożliwia głębokie czyszczenie, nawet z twardego błota i innych nieczystoś

Odkurzacz kolumnowy Nilfisk GU 700A:

  • Szerokość robocza 64 cm
  • 2 silniki ssące 1 silnik napędzający szczotkę
  • Wbudowany wąż i rura do trudnodostępnych miejsc

 

Parametry techniczne Jednostka Nilfisk GU 700A
Zasilanie [V] 220-240
Klasa zabezpieczenia
  IP30
Moc silnika
[W] 2250
Moc ssania
[W] 300
Moc ssania na końcu dyszy
[W] 185
Przepływ powietrza
[l/min] 4080
Obroty szczotki
[obr/min] 1165
Długość przewodu zasilającego [m] 15
Pojemność worka [l] 4
Ciężar [kg] 51
Numer katalgowy  - 56330910

 

Akcesoria opcjonalne Nilfisk GU 700A
Worek papierowy (6szt) opcja
56330690
Worek płócienny bez klipsa - standard 56109609
Klips worka 56330608
Filtr przedsilnikowy 56384898
Filtr -osłona silników 56055084
Szczotka kompletna 56330015
Szczotka walcowa 56055126
Pasek napędowy 56055123
Wąż ssący kompletny 56331152

 

Pozostałe produkty z tej kategorii