Zapytaj o produkt Asystent doboru zrządzenia Instagram

Odkurzacz CCOIL220

Zapytaj o cenę Wyślij link

Mobilne, o zwartej budowie odkurzacze CCOIL 220 idealnie nadają się do zasysania płynów (oleju lub chłodziwa) zmieszanych z metalowymi wiórami, oddzielania oleju od wiórów i odzyskiwania oleju dzięki „zaworowi odwróconego ciągu turbiny” (model IF) lub potężnej pompie elektrycznej (model PUMP). Dużą moc ssania zapewnia trójfazowa głowica ssąca z silnikiem indukcyjnym zespolonym z turbiną bocznokanałową, przystosowana do pracy ciągłej. Głowica silnika jest chroniona przed płynami i substancjami stałymi przez nylonowy filtr oraz pływak, który automatycznie uniemożliwia zasysanie w przypadku, gdy zbiornik wypełni się płynem.

Odkurzacz wyposażony jest w metalowe sito (o pojemności od 40 litrów), które zatrzymuje substancje stałe, natomiast oczyszczony olej lub chłodziwo kierowane jest do drugiego oddzielnego zbiornika (o pojemności 220 litrów). Następnie możliwe jest szybkie wypompowanie zebranej cieczy, przy pomocy potężnej pompie elektrycznej (350 l/min.), lub dzięki „zaworowi odwróconego ciągu turbiny”, poprzez 2m wąż spustowy odporny na działanie oleju, zaopatrzony w pistolet. Zbiornik jest wykonany ze stali powlekanej poliestrem. Odkurzacz jest osadzony na solidnym stalowym wózku, z obracającymi się i hamującymi kołami z obracającymi się i hamującymi kołami. 


 

Parametry techniczne Jednostka CCCOIL 220
Zasilanie [V] 400
Moc silnika
[kW] 3
Podciśnienie [mbAR] 314
Przepływ powietrza
[l/min] 5333
Poziom głośności
[dB(A)] 78
Średnica wlotu [mm] 50
Pojemność zbiornika na ciecz [l] 220
Pojemność kosza na wióry [l] 40
Wymiary, Dł. x Szer. x Wys. [mm] 1450 x 720 x 1750
Ciężar [kg] 185
Metoda opróżniania cieczy  

Model IF - zawór odwróconego ciągu turbiny 200 l/min

Model PUMP - pompa elektryczna 300-350 l/min


Akcesoria

Odkurzacze posiadają w standardzie tylko akcesoria po stronie wyładowczej, po stronie załadowczej (ssania) wszystkie akcesoria dobierane są indywidualnie, według potrzeb klienta.

Przykładowe akcesoria:

 

Pozostałe produkty z tej kategorii