Zapytaj o produkt Asystent doboru zrządzenia Instagram

Odkurzacz PCC00HP

Zapytaj o cenę Wyślij link

Najmniejszy pneumatyczny przenośnik pneumatyczny do maszyn procesowych w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym, zaprojektowany tak, aby był wyjątkowo wydajny i higieniczny. Dzięki w pełni pneumatycznemu systemowi jest łatwy w instalacji, obsłudze i serwisowaniu. Zatwierdzone przez USDA, FDA i 1935/2004, dostępne również z certyfikatem ATEX.

Nilfisk PCC00HP to innowacyjny pneumatyczny przenośnik z najmniejszą pompą zasilaną sprężonym powietrzem. Zaprojektowany do zintegrowania z maszynami procesowymi przemysłu farmaceutycznego i spożywczego. Dzięki możliwości przenoszenia do 300 * kg / h w kompaktowej konstrukcji jest to najlepsze rozwiązanie, gdy dostępna jest niewielka przestrzeń. Specjalny system filtrujący i wysoka wydajność czyszczenia, zapewniająca najwyższą wydajność filtracji i wysoką trwałość filtra.

PCC00HP jest dostępny z systemem sterowania lub bez niego, może być w pełni zintegrowany z maszyną procesową lub może być używany z systemem sterowania jako całkowicie niezależny przenośnik. Linia PCC00HP została zaprojektowana zgodnie z wytycznymi USDA, jest zgodna z FDA i 1935/2004 iw pełni GMP, każda część może być łatwo zdemontowana bez użycia narzędzi.

Technologia COAX® z 3-stopniowym wyrzutnikiem COAX® jest wysoce wydajna, 30–50% bardziej energooszczędna niż eżektory jednostopniowe, poprawia wydajność dzięki koncepcji modułowej, wielkość pompy zależy od liczby wkładów. Dzięki trójstopniowym wkładom linia PCC00HP jest wysoce elastyczna, zdolna do przenoszenia, z najlepszymi osiągami, różnych materiałów o różnej granulometrii i różnej masie właściwej.

Wszystkie przenośniki PCC muszą być wyposażone w dedykowane akcesoria: dyszę zasilającą lub adapter zasilający. Wydajność transportu znacznie zależy od materialnego punktu ssania. Akcesoria Nilfisk zostały zaprojektowane w celu zapewnienia najlepszej wydajności przenośników.

Urządzenie transportowe PCC00HP:

Parametry techniczne Jednostka Nilfisk PCC00HP
Średnica rury próżniowej mm 8
Główny obszar filtra  cm2 800
Pojemność zbiornika l 2
Wlot mm 25
Wymiary, Dł. x Szer. x Wys. [mm] 351 x 386 x 287 
Ciężar [kg] 12
Poziom ciśnienia akustycznego  dB 70
Pompa   H060
Wymagane ciśnienie  bar 4/5/6
Min. rozmiar cząstek  µM 0,5
Zużycie powietrza przy ciśnieniu 6 bar nl/sek 3,5 
Przepływ powietrza  m3/h 43

Pozostałe produkty z tej kategorii