Zapytaj o produkt Asystent doboru zrządzenia Instagram

Standardowe procesy cleaningowe

 

Odkurzacze przemysłowe do czyszczenia na sucho - mokro dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i odpowiednim parametrom, stanowią idealne narzędzie do utrzymywania czystości różnych obszarów w obiektach przemysłowych. Każdy z modeli spełnia wysokie wymagania w zakresie takich parametrów pracy, jak podciśnienie, przepływ powietrza, poziom hałasu, czy też odpowiedni rozmiar zbiornika na zbierany odpad. Zaletą oferowanych odkurzaczy jest również możliwość konfiguracji pod kątem akcesoriów odsysających do różnych powierzchni (posadzki, ściany, elementy konstrukcji hal, maszyny, urządzenia, itp.).

 

                  
 
         
         

 

 Galeria zdjęć

 
 

 

 

 Masz pytania?  Wyślij do nas wiadomość!

 

Imię i nazwisko
Telefon
Email
Wiadomość
   
   
 
CAPTCHA Image Przepisz litery i cyfry z obrazka po lewej
   

Administratorem danych osobowych jest firma Cleaning Company z siedzibą we Wrocławiu przy al. Poprzecznej 76/12-16 , NIP: 899-01-00-092, REGON 930272365. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zawarte w niniejszym formularzu oraz w celu wynikającym z ewentualnej dalszej korespondencji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych, jak również sprzeciwu, które to uprawnienia przysługują w stosunku do każdego z wymienionych poniżej podmiotów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/łam poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest firma Cleaning Company.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu dalszej korespondencji, wysyłania informacji/ofert handlowych, prawidłowej realizacji usług świadczonych drogą elektroniczną. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/łam poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest firma Cleaning Company.