Zapytaj o produkt Asystent doboru zrządzenia Instagram

Pyły szkodliwe

 
 ----  

 

Praca z pyłami niebezpiecznymi wymaga od sprzętu najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Nilfisk oferuje odkurzacze dla pyłów niebezpiecznych klasy L, M, H i azbestu. Wszystkie rozwiązania spełniają europejskie standardy, zostały przetestowane i potwierdzone niezbędnymi certyfikatami. Cały asortyment jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy wymagają od takich urządzeń również niskiego poziomu hałasu, ergonomii, trwałości, wydajności i niezawodności.

             

----    
-
             

 

 

 Galeria zdjęć

 
 

 

 

 Masz pytanie?  Wyślij do nas wiadomość!

 

Imię i nazwisko
Telefon
Email
Wiadomość
   
   
 
CAPTCHA Image Przepisz litery i cyfry z obrazka po lewej
   

Administratorem danych osobowych jest firma Cleaning Company z siedzibą we Wrocławiu przy al. Poprzecznej 76/12-16 , NIP: 899-01-00-092, REGON 930272365. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zawarte w niniejszym formularzu oraz w celu wynikającym z ewentualnej dalszej korespondencji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych, jak również sprzeciwu, które to uprawnienia przysługują w stosunku do każdego z wymienionych poniżej podmiotów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/łam poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest firma Cleaning Company.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu dalszej korespondencji, wysyłania informacji/ofert handlowych, prawidłowej realizacji usług świadczonych drogą elektroniczną. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/łam poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest firma Cleaning Company.