Zapytaj o produkt Asystent doboru zrządzenia Instagram

Strefy zagrożenia wybuchem

 ------     -------

Strefy zagrożenia wybuchem ATEX


Drugi rodzaj pyłów niebezpiecznych stanowią pyły mogące tworzyć mieszaniny wybuchowe.

Inne niebezpieczne środowiska, w których pojawia się potrzeba odpylania lub odsysania cieczy są strefy ATEX. Nilfisk oferuje jednostki przystosowane do pracy w strefach wybuchu 1, 2, 21 i 22.

----

 

 

Najczęstsze zastosowania odkurzaczy w pyłowych i gazowych
strefach zagrożenia wybuchemPyły: Czynności porządkowe, transport i/lub przenoszenie pyłu w następujących sektorach: żywność, pasza dla zwierząt, farmacja, leki ziołowe, wysokoprocentowe napoje alkoholowe, detergenty, stolarstwo, plastiki, farby, środki chemiczne, petrochemia, wytwarzanie prądu, przetwórstwo wtórne.

Gazy: Petrochemia, wysokoprocentowe napoje alkoholowe, zioła , stacje obsługi/stacje paliw, produkcja mycie z użyciem rozpuszczalników, środki chemiczne, przemysł i konserwacja, kopalnie odkrywkowe, przemysł metalurgiczny, bioenergia.


-----   --

 

 

 Galeria zdjęć

 
 
 

 

 

 Masz pytania?  Wyślij do nas wiadomość!

 

Imię i nazwisko
Telefon
Email
Wiadomość
   
   
 
CAPTCHA Image Przepisz litery i cyfry z obrazka po lewej
   

Administratorem danych osobowych jest firma Cleaning Company z siedzibą we Wrocławiu przy al. Poprzecznej 76/12-16 , NIP: 899-01-00-092, REGON 930272365. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zawarte w niniejszym formularzu oraz w celu wynikającym z ewentualnej dalszej korespondencji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych, jak również sprzeciwu, które to uprawnienia przysługują w stosunku do każdego z wymienionych poniżej podmiotów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/łam poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest firma Cleaning Company.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu dalszej korespondencji, wysyłania informacji/ofert handlowych, prawidłowej realizacji usług świadczonych drogą elektroniczną. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/łam poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest firma Cleaning Company.