Zapytaj o produkt Asystent doboru zrządzenia Instagram

Serwis

 

Jesteśmy autoryzowanym serwisem technicznym odkurzaczy NILFISK

Oferujemy:

-Serwis Nilfisk

-Serwis odkurzaczy przemysłowych Nilfisk

-Serwis szorowarek oraz zamiatarek Nilfisk

-przeglądy okresowe w trakcie oraz po okresie gwarancji

- realizację napraw i remontów kapitalnych odkurzaczy
- gotowość do podjęcia interwencji w czasie nieprzekraczającym 48h
- dojazd do miejsca pracy urządzenia na terenie Polski
- transport do warsztatu serwisowego
- sprzedaż części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych
- szkolenie w zakresie obsługi
- wsparcie techniczne i doradztwo w okresie współpracy
- atrakcyjne stawki serwisowe i wysoką jakość obsługi

KONTAKT:

- e-mail:   serwis@cleaningcompany.com.pl
- tel./fax   71 79 360 51

 

Imię i nazwisko
Telefon
Email
Wiadomość
   
   
 
CAPTCHA Image Przepisz litery i cyfry z obrazka po lewej
   

Administratorem danych osobowych jest firma Cleaning Company z siedzibą we Wrocławiu przy al. Poprzecznej 76/12-16 , NIP: 899-01-00-092, REGON 930272365. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zawarte w niniejszym formularzu oraz w celu wynikającym z ewentualnej dalszej korespondencji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych, jak również sprzeciwu, które to uprawnienia przysługują w stosunku do każdego z wymienionych poniżej podmiotów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/łam poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest firma Cleaning Company.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu dalszej korespondencji, wysyłania informacji/ofert handlowych, prawidłowej realizacji usług świadczonych drogą elektroniczną. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/łam poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest firma Cleaning Company.